ORKESTRAS


Orkestras ,,Panevėžio garsas‘‘ - vienas iš reprezentacinių Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų ir vienintelis profesionalus pučiamųjų orkestras Aukštaitijos regione, gyvuojantis nuo 1962 m.

Nuo 2010 m. iki dabar prie pulto stovi energingas, išradingas pilnas kūrybinių sumanymų, idėjų turintis dirigentas Laimutis Raziūnas.

Orkestras daug koncertuoja, dalyvauja respublikinėse ir tarptautinėse šventėse, festivaliuose ne tik Panevėžyje, Lietuvoje ir užsienyje. 1997m. orkestras tarptautiniame festivalyje Prancūzijoje iškovojo ,,Grand Prix‘‘.

,,Panevėžio garso‘‘ repertuarą sudaro įvairi skirtingo laikotarpio ir stiliaus muzika: klasika, sakralinė, džiazo kompozicijos, legendinių grupių kūriniai, rokenrolai, maršai ir kt.
Orkestro įkūrėjas ir ilgametis dirigentas – Aleksandras Domarkas. Per koncerrtinės veiklos metus orkestre dirbo ir kiti dirigentai:
Leonas Trasykis, Tautvydas Karkauskas, Genadijus Afanasjevas, Gediminas Lelys.
1992 m. prie pučiamųjų instrumentų orkestro dirigento pulto stojo Remigijus Vilys, bendradarbiaudamas su Olandijos, Kanados, Latvijos, Estijos dirigentais bei atlikėjais yra parengęs ne vieną projektą. 2009 m. orkestrui vadovavo Vydmantas Tamoliūnas.

Žygiuojantis orkestras su šokėjų grupe miesto gatvėmis papuošia masinius renginius, grodamas mažomis grupelėmis (saksofonininkų kvartetas, medinių pučiamųjų instrumentų grupė, instrumentinė grupė ,,Sibemol‘‘ ir kt.) džiugina kamerinę auditoriją.
2003 m. pučiamųjų orkestras ,,Panevėžio garsas‘‘ savo miestą ir Lietuvą reprezentavo 6 tarptautiniuose festivaliuose.
Pučiamųjų orkestras ,,Panevėžio garsas‘‘ gyvena įtemptą gyvenimą koncertuodamas visur, visiems ir visada.

ŠOKĖJŲ GRUPĖ


Jaunatviškumu ir spalvingumu žiūrovą žavi ir pučiamųjų orkestrą "Panevėžio garsas" puošia orkestro šokėjos.

1990m. Įkurta choreografinė merginų grupė, kuriai iki 2006 m. vadovavo choreografė Jūratė Uldukienė.
2006-2009 metų kolektyvo choreografė Ugnė Zanevičiūtė-Audejeva.
2009m. šokėjų grupei vadovavo Airė Rinkevičiūtė savo grakščius šokius perduodama iš kartos į kartą.
2011-2012m. šokėjų grupei vadovavo šokių vadovė Irina Šlimienė.
Nuo 2012m. šokėjoms vadovauja šokių vadovė Diana Ciobanu. Jos šokėjų choreografinės kompozicijos puošia orkestrą "Panevėžio garsas" ne tik žygiuojant miesto gatvėmis, bet ir ruošiant įvairias koncertines programas.


Kviečiame merginas ir moteris į šokių studiją “Panevėžio garsas”
Dalyvių amžius nuo 16 iki 30 metų.
Studijoje supažindinama su profesionalia orkestro šokių muzika, judesiu. Norinčiosioms šokti pagal orkestrinio žanro muziką bus organizuojamos užimtumo programos, komplektuojamos grupės.
Vadovė Diana Ciobanu.
Kontaktus rasite skiltyje "KONTAKTAI"